Tipy k vyplnění – Díky, že jsi! pro prarodiče – KAPITOLA 6Doba čtení: 2 minut

Doporučení vám přinášíme, jen když si s něčím nevíte rady. Určitě je neberte jako směrodatné, že toto tam napsané být musí. Spíš jde o to, vám pomoci ukázat všechny možnosti, jak knížku lze pojmout. Pak už je jen na vás, co si z toho vyberete a co ne.

U Tebe doma byl svět vždy jiný v tom..

Doporučení: Zaškrtněte toho spíše více, než méně. Určitě najdete spoustu oblastí, kde takto můžete prarodiče pochválit. Ať už sami, nebo jako celá rodina. Opět máte prostor dopsat něco dalšího, svého, co není v seznamu.

Neplatí tam ani fyzikální zákony jako

Doporučení: Zaškrtněte toho spíše více, než méně. Určitě najdete spoustu oblastí, kde takto můžete prarodiče pochválit. Ať už sami, nebo jako celá rodina.

Co říkáš, nebo čím mě uvítáš po mém příchodu k Tobě

Doporučení, co napsat sám/sama: Co slyšíte hned ve dvěřích? Co říká babička, nebo děda, když k nim přijdete na návštěvu? Možná specifický pozdrav, možná začnou hned o něčem vyprávět?

Doporučení, co napsat, když nás vyplňuje více vnoučat/celá rodina: Každý z rodiny může napsat to své, nebo naopak můžete opět vymyslet něco společně.

 

A fráze, nebo sdělení, které si v souvislosti s Tebou vybavím

Doporučení, co napsat sám/sama: Co je typická věta, kterou si vybavíte, když si vzpomenete na babičku, nebo dědu?

Doporučení, co napsat, když nás vyplňuje více vnoučat/celá rodina: Každý může napsat svou frázi, nebo opět můžete vymyslet jednu společnou.

Jsou tipy nedostatečné či neúplné? Dejte nám to vědět na info@perkman.cz a rádi to napravíme!

Zpět na rozcestník kapitol.