Tipy k vyplnění – Díky, že jsi! pro prarodiče – KAPITOLA 5Doba čtení: 2 minut

Doporučení vám přinášíme, jen když si s něčím nevíte rady. Určitě je neberte jako směrodatné, že toto tam napsané být musí. Spíš jde o to, vám pomoci ukázat všechny možnosti, jak knížku lze pojmout. Pak už je jen na vás, co si z toho vyberete a co ne.

Pojďme se podívat také na úroveń Tvých superschopností

Doporučení: Na přímce vyznačíte „jak moc je prarodič dobrý v tom či onom“. Vyznačit můžete třeba křížkem, nebo hvězdičkou, to už je na vás. Čím více vpravo na přímce, tím lepší dovednost. Klidně, když chcete, aby to bylo humornější, můžete zaškrtnout až za přímkou „jako, že dovednost je vyvinutá mnohem více, než mimořádně“. Případně můžete dopsat své vlastní dovednosti, poslední dvě „Jiné“ jsou k tomu určeny, pokud vás něco napadne. Pokud ne, tak nevadí.

Doporučení, co napsat, když nás vyplňuje více vnoučat/celá rodina: Každý z rodiny může zaškrtnou svůj pohled na superschopnosti prarodiče, nebo opět se můžete domluvit a zaškrtnout dohromady

 

Vždy mě podpoříš, když…

Doporučení, co napsat sám/sama: Když babička, nebo děda něco řeknou, nebo vám s něčím pomůžou. Klidně můžete napsat i co konkrétně. Když vám popřejou hodně štěstí, řeknou ať se vám daří, nebo tím, že vám jen naslouchají když je potřeba. Když vám uvaří vaše dobré jídlo, když je vám smutno apod.

Doporučení, co napsat, když nás vyplňuje více vnoučat/celá rodina: Každý z rodiny může napsat to své, nebo naopak můžete opět vymyslet něco společně.

Jsou tipy nedostatečné či neúplné? Dejte nám to vědět na info@perkman.cz a rádi to napravíme!

Zpět na rozcestník kapitol.