Kniha úspěchů

Zažíváte hodně stresu v práci, ve škole, nebo v osobním životě? Máte dojem, že by se vám mohlo více dařit? I když se vám zrovna moc nedaří, vždy se najde něco, co se povedlo. Když si budete své drobné úspěchy pravidelně zaznamenávat, začnete si jich i více všímat. Budete se pak cítit spokojenější a motivovanější. Jak to funguje?

KU.jpg

Co je Kniha úspěchů?

Kniha úspěchů je galerií vašich úspěchů a radostí. Pomáhá budovat optimstičtější náhled na svět, metodou ověřenou výzkumy (například https://youtu.be/fLJsdqxnZb0?t=665, nebo publikace Shawn Achor – Výhoda spokojenosti, Achor je odborníkem z Harvardu na pozitivní psychologii).

Kniha úspěchů byla konzultovaná s psychology. Doc. PhDr. Daniela Pauknerová, PhD. z katedry Manažerské psychologie a sociologie VŠE o ní napsala:
„Zaznamenávání pozitivních životních událostí, ke kterému vás Kniha úspěchů vede, napomáhá k optimističtějšímu náhledu na svět, zvyšuje motivaci a celkovou životní spokojenost. Díky tomu pak svůj potenciál můžete realizovat a rozvíjet snadněji a rychleji.“

123456_KU_stul.jpg

Kniha úspěchů vám poslouží i jako připomínka. Čeho? Vašich drobných radostí a vítězství, které každý den prožíváte. Všímavost k nim vede k uložení do naší soukromé galerie vzpomínek. Často si jich nevšimneme a pak máme pocit, že žádné nejsou. Ale nakonec není štěstí jen o všímavosti? S Knihou úspěchů si budujete právě tuto všímavost.

Na co se ještě můžete těšit?

Kniha úspěchů je na 105 dní a je nedatovaná. Začít tedy můžete, kdykoliv budete chtít. Datum si totiž dopisujete sami. Zapomněli jste vyplnit? Nevadí! O okénko nepřijdete, protože zaškrtáváte i den v týdnu. Jednoduše do dalšího okénka zapíšete až den, kdy si zase budete zapisovat.

Shawn Achor říká, že už za 21 dní pravidelného zapisování se tvoří návyk pozitivního vnímání. Budete mít tedy minimálně 5x šanci osvojovat si návyk pozitivního myšlení.

small_KU.jpg

Každý den si přečtete citát některého z velikánů dějin lidstva – Einstein, Dostojevskij, Emerson, Platón nebo Immanuel Kant. Ti všichni vám budou v Knize úspěchů dělat společnost a inspirovat vás svými myšlenkami.

Týdně si můžete stanovit 3 malé i větší cíle. Zapíšete si každý den, co se vám povedlo vzhledem k tomuto cíli. Tím si udržujete potřebnou motivaci k dosažení těchto cílů. A rychleji se zlepšujete, český psycholog Radvan Bahbouh to ve své publikaci o sebekoučování nazývá tvarování.

Součástí knihy je i 15 odborných článků z psychologie, podobné těm, které můžete nalézt na mém blogu www.perkman.cz. Jsou založeny na výzkumech a odborných publikacích s cílem maximální praktičnosti. Věděli jste, že těšení se na nadcházející událost zvyšuje hladinu endorfinů podobně jako událost sama? Víte, co je překvapivě velmi účinným nástrojem na zvýšení kreativity?

fotka_KU_cihlova.jpg

Každý týden vás čekají jednoduché, nenásilné sebereflexe, díky kterým krátce zhodnotíte předchozí dny a s větším nadhledem se budete moci pustit do dní následujících.

Kniha úspěchů je český produkt. Je vytvořena z kvalitního papíru, který respektuje životní prostředí (certifikace FSC). Má elegantní design a je ve formátu A6, takže se hodí do kabelky, do tašky či na cesty.

Díky praktické gumičce můžete do Knihy úspěchů vkládat vstupenky, účtenky, papírky s poznámkami a nevypadnou vám.

seda_foto3.jpg

S Knihou úspěchů si budete pamatovat to radostné…

K zakoupení v našem eshopu na www.perkshop.cz