Kniha úspěchů

Zažíváte hodně stresu v práci, ve škole, nebo v osobním životě? Máte dojem, že by se vám mohlo více dařit? I když se vám zrovna moc nedaří, vždy se najde něco, co se povedlo. Když si budete své drobné úspěchy pravidelně zaznamenávat, začnete si jich i více všímat. Budete se pak cítit spokojenější a motivovanější. Jak to funguje?

motivacni_diar

Co je Kniha úspěchů?

Kniha úspěchů je galerií vašich úspěchů a radostí. Pomáhá budovat optimstičtější náhled na svět, metodou ověřenou výzkumy (například https://youtu.be/fLJsdqxnZb0?t=665, nebo publikace Shawn Achor – Výhoda spokojenosti, Achor je odborníkem z Harvardu na pozitivní psychologii).

Kniha úspěchů byla konzultovaná s psychology. Doc. PhDr. Daniela Pauknerová, PhD. z katedry Manažerské psychologie a sociologie VŠE o ní napsala:
„Zaznamenávání pozitivních životních událostí, ke kterému vás Kniha úspěchů vede, napomáhá k optimističtějšímu náhledu na svět, zvyšuje motivaci a celkovou životní spokojenost. Díky tomu pak svůj potenciál můžete realizovat a rozvíjet snadněji a rychleji.“

zapisnik_vdecnosti

Kniha úspěchů vám poslouží i jako připomínka. Čeho? Vašich drobných radostí a vítězství, které každý den prožíváte. Všímavost k nim vede k uložení do naší soukromé galerie vzpomínek. Často si jich nevšimneme a pak máme pocit, že žádné nejsou. Ale nakonec není štěstí jen o všímavosti? S Knihou úspěchů si budujete právě tuto všímavost.

Na co se ještě můžete těšit?

Kniha úspěchů je na 105 dní a je nedatovaná. Začít tedy můžete, kdykoliv budete chtít. Datum si totiž dopisujete sami. Zapomněli jste vyplnit? Nevadí! O okénko nepřijdete, protože zaškrtáváte i den v týdnu. Jednoduše do dalšího okénka zapíšete až den, kdy si zase budete zapisovat.

motivacni_citaty

Každý den si přečtete citát některého z velikánů dějin lidstva – Dostojevskij, Emerson, Platón nebo Immanuel Kant. Ti všichni vám budou v Knize úspěchů dělat společnost a inspirovat vás svými myšlenkami.

Týdně si můžete stanovit 3 malé i větší cíle. Zapíšete si každý den, co se vám povedlo vzhledem k tomuto cíli. Tím si udržujete potřebnou motivaci k dosažení těchto cílů. A rychleji se zlepšujete, český psycholog Radvan Bahbouh to ve své publikaci o sebekoučování nazývá tvarování.

Součástí knihy je i 15 článků. Jsou založeny na výzkumech a odborných publikacích s cílem maximální praktičnosti. Věděli jste, že těšení se na nadcházející událost zvyšuje hladinu endorfinů podobně jako událost sama? Víte, co je překvapivě velmi účinným nástrojem na zvýšení kreativity?

vizual_4

Každý týden vás čekají jednoduché, nenásilné sebereflexe, díky kterým krátce zhodnotíte předchozí dny a s větším nadhledem se budete moci pustit do dní následujících.

Kniha úspěchů je český produkt. Je vytvořena z kvalitního papíru, který respektuje životní prostředí (certifikace FSC). Má elegantní design a je ve formátu A6, takže se hodí do kabelky, do tašky či na cesty.

Díky praktické gumičce můžete do Knihy úspěchů vkládat vstupenky, účtenky, papírky s poznámkami a nevypadnou vám.

vizual5_od_fanynky

S Knihou úspěchů si budete pamatovat to radostné!

K zakoupení v našem eshopu na www.perkshop.cz

Informace o Knize úspěchů pro firmy (i s možností vlastního loga) jsou zde.